Hakkımızda & Ekibimiz

HAKKIMIZDA

2018 yılında Türkiye de kurulan DADREX ; ulusal ve uluslararası gayrimenkul sektöründe hak ettiği yerini almaktadır.
DADREX Türkiye, Rusya, İran Karadağ ve Bulgaristan da ki faaliyetleri ile büyümesini hızla sürdürmektedir.

DADREX profesyonel gayrimenkul danışmanları, danışmanlık hizmetlerini modern pazarlama teknikleri ışığında vermektedir. Kendi işinin kurup, gelir elde etmek isteyen girişimcilere olağan üstü fırsatlar sunmaktadır.
Oluşturduğu; network sistemi ve Meslek içi sürekli eğitim programıyla; danışmanlarını sürekli olarak bilgilendirmekte ve dünya ile entegrasyonunu sağlamaktadır.

Vizyon: DADREX’in herkesin Gayrimenkul Danışmanı Olmasıdır.

Misyon: Dünya satmak.

POLTİKAMIZ

Misyonumuzu gerçekleştirmek ve vizyonumuz hedeflerine ulaşmak için değerlerimize bağlı kalarak, yasal ve ahlaki değerleri rehber edinerek hizmetlerimizi gerçekleştirmek. “Değişmeyen, değişimdir” gelişen teknolojiyi elde ederek sistemimizde kullanmak.
DADREX müşterilerimizin haklarına saygılı olmakla birlikte, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak.
Teknolojiyi takip ederek, zaman dan tasarruf ederek müşteriye ulaşmak.
Müşterilerimize olağanüstü bir deneyim yaşatabilmek amacı ile teknolojiyi yakından takip ederek işleyişimize entegre etmek.
Kişisel Verileri KHK’na uygun yasal mevzuata belirtildiği şekilde korumak.
Gelişime, değişime ve teknolojiye hızlı uyum sağlayan ekip yapımızı sürekli geliştirmek,
Yaratıcı, yenilikçi, iş hacmini geliştiren ve iyileşmede sürekliliği sağlayacak aksiyonlar alarak verimliliğimizi hem yurt içinde hem de globalde arttırmak,
Sürekli öz değerlendirme analizleri yaparak performansımızı geliştirecek, takım ruhunu arttıracak eğitimler, seminerler ve organizasyonlar hazırlamak,
Yasalara uyumlu bir şekilde teknolojik gelişmeleri entegre ederek çevreci bir bilinç ile ilerlemek,
Toplumsal yaşamın sürdürülebilir olmasına fayda sağlamak için iyileştirmeye ve gelişime açık alanlarda sosyal sorumluluk projeleri üreterek hayata geçirmek,

DANIŞMANLIK

TÜRKİYE ‘DE , KARADAĞ’DA, BULGARİSTAN’DA YATIRIM veya ŞİRKET KURULUMU YOLU ile AİLELERİYLE BİRLİKTE OTURUM ,ÇALIŞMA HAKKI ve VATANDAŞLIK KAZANMAK
TÜRKİYE ‘DE
19.09.2018 tarihli Türk Vatandaşlığı Kanunu’nun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik Değişikliği uyarınca 250.000 $ veya eşit değerde TL tutarında gayrimenkul satın alan yabancılar ve birinci dereceden aile fertleri (eşi ve 18 yaşını doldurmamış çocukları) Türk vatandaşlığı alabiliyor.
DADREX Türkiye olarak gayrimenkul yatırımı ile Türk vatandaşlığı kazanmak isteyen yabancıların tüm işlemlerini danışmanlık aldığımız hukuk firması aracılığıyla biz yürütüyoruz.
Başvurularınız için: info@dadrex.com. +905559969804

EKİBİMİZ

İRAN

İRAN TEMSİLCİMİZ

Mahmut Erdem

Genel Müdür

Aysel Ay

Genel Müdür

Osman Kara

Ar-Ge

Canan Can

Bölge Geliştirme Müdürü

Ahmet Mehmet

Danışman

Merve Birşey

Genel Müdür